| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SCP Series pipe condensation switch, SCP110, 24 VAC |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Pludiņa slēdzis
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Iegremdēšanas dziļums | 0 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7332552011498 |
| Maks. vidēja temperatūra (nepārtraukta) | 0 °C |
| Maks. kontakta spriegums | 0 V |
| Maks. darba spiediens | 0 bar |
| Pludiņa diametrs | 0 mm |
| Maks. kontakta slodze | 0 A |
| Min. šķidruma īpatnējais blīvums | 0 kg/m³ |