| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Schwabe Stroomverbruikmeter 230V 16A 2x 1,5m H07RN-F3G2,5 IP44 |
| Zīmols | AS Schwabe |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 9010 00 |
| ETIM | EC001506 |
| Platums | 0 mm |
| Augstums | 0 mm |
| Dziļums | 0 mm |
| Maks. strāva (Imax) | 0 A |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 0 |
| Nominālā strāva (in) | 0 A |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4011160607431 |
| Kopējais pozīciju skaits (skaitītājs) | 0 |