| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Schwabe Statief Professional XL 1,4 tot 4m |
| Zīmols | AS Schwabe |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9620 0099 00 |
| ETIM | EC003203 |
| Maks. kravnesība | 0 kg |
| Transporta garums | 0 cm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4011160467516 |
| Svars | 0 kg |
| Skrūves izmērs (metrika) | 0 |
| Diametra statīva galva | 0 mm |