| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Schwabe Oplaadbare LED-werklamp SOLO 60 4W IP65 incl.lader |
| Zīmols | AS Schwabe |
| ETIM | EC000347 |
| Platums | 0 mm |
| Garums | 0 mm |
| Augstums/dziļums | 0 mm |
| Maks. sistēmas jauda | 0 W |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 | 0 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4011160424205 |
| Diametrs | 0 mm |
| Piemērots lampu skaitam | 0 |