| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Schwabe Oplaadbare LED-werklamp 2.5W IP20 incl.lader |
| Zīmols | AS Schwabe |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8513 1000 00 |
| ETIM | EC000347 |
| Platums | 0 mm |
| Garums | 0 mm |
| Augstums/dziļums | 0 mm |
| Maks. sistēmas jauda | 0 W |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 | 0 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4011160424120 |
| Diametrs | 0 mm |
| Piemērots lampu skaitam | 0 |