| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Schwabe Oplaadbare COB-LED Handlamp 3W IP54 |
| Zīmols | AS Schwabe |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8513 1000 00 |
| ETIM | EC000694 |
| Platums | 0 mm |
| Garums | 0 mm |
| Augstums/dziļums | 0 mm |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 | 0 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4011160424168 |
| Vadītāja šķērsgriezums | 0 mm² |
| Savienojuma kabeļa garums | 0 m |
| Lampas jaudas galvenā lampa | 0 W |
| Lampas jaudas papildu lampa | 0 W |
| Nominālais kalpošanas laiks L70/B50 pie 25 °C | 0 h |
| Lūmena uzturēšana ar vidējo lietderīgās lietošanas laiku 50 000 h 25 °C apkārtējā temperatūrā (tq) | 0 % |
| Bojājumu līmenis pie vidējā lietderīgās lietošanas laika 50 000 h 25 °C apkārtējā temperatūrā (tq) | 0 % |