| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Schwabe Lader 230V t.b.v. 88046472 Bouwlamp |
| Zīmols | AS Schwabe |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8504 4090 00 |
| ETIM | EC000359 |
| Platums | 0 mm |
| Augstums | 0 mm |
| Frekvences barošanas spriegums | 0 Hz |
| Garums | 0 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4011160464744 |