| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Schwabe Halogeen Reservelamp 1000W |
| Zīmols | AS Schwabe |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 2192 00 |
| ETIM | EC000038 |
| Gaismas plūsma | 0 lm |
| Kopējais garums | 0 mm |
| Diametrs | 0 mm |
| Krāsu temperatūra | 0 K |
| Lampas jauda | 0 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4011160461019 |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 0 h |
| Svērtais enerģijas patēriņš 1000 stundās | 0 kWh |