| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Schwabe Energiebesparende Looplamp 20W Neopreen H05RN-F 2x1,0 IP44 5m |
| Zīmols | AS Schwabe |
| ETIM | EC000347 |
| Platums | 0 mm |
| Garums | 0 mm |
| Augstums/dziļums | 0 mm |
| Maks. sistēmas jauda | 0 W |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 | 0 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4011160424229 |
| Diametrs | 0 mm |
| Piemērots lampu skaitam | 0 |