| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Schwabe COB-LED Staaflamp 2W |
| Zīmols | AS Schwabe |
| Kategorijas |
Portatīvie prožektori
|
| Harmonizētās sistēmas kods | 8513 1000 00 |
| ETIM | EC000694 |
| Platums | 0 mm |
| Garums | 0 mm |
| Augstums/dziļums | 0 mm |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 | 0 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4011160428203 |