| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Schwabe CEE extension cable neoprene 400V H07RN-F 5x2.5 32A 10m |
| Zīmols | AS Schwabe |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC001576 |
| Nominālā strāva | 0 A |
| Nominālā šķērsgriezuma vadītājs | 0 mm² |
| Garums | 0 m |
| Kodolu skaits | 0 |
| Ārējais diametrs apm. | 0 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4011160603679 |