Scheidingstr. 1f 230/115-230V-400VA image 1
Scheidingstr. 1f 230/115-230V-400VA
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 3245060425142
MPN: 042514
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 8-10 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Scheidingstr. 1f 230/115-230V-400VA
Zīmols Legrand
Kategorijas Zemsprieguma transformatori
Harmonizētās sistēmas kods 8504 3180 00
ETIM EC002486
Platums 245 mm
Augstums 130 mm
Dziļums 156 mm
Aizsardzības pakāpe (IP) IP55
Primārais spriegums 1 230 V
Primārais spriegums 2 400 V
Būvēts kā drošības transformators No
Būvēts kā izolējošais transformators Yes
Sekundārais spriegums 1 115 V
Sekundārais spriegums 2 230 V
Nominālā šķietamā jauda 400 VA
Citi tehniskie dati
Moduļu versija No
Piemērots montāžai uz PCB No
Gredzena kodols No
Būvēts kā enerģijas taupīšanas transformators No
Izolācijas materiāla veids saskaņā ar IEC 85 B
Izturīgs pret īssavienojumu No
Relatīvais īssavienojuma spriegums 4.2 %