Scheid.tr. 1f 230V/115-230V-10kVA image 1
Scheid.tr. 1f 230V/115-230V-10kVA
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 3414970544841
MPN: 142559
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Scheid.tr. 1f 230V/115-230V-10kVA
Zīmols Legrand
Kategorijas Zemsprieguma transformatori
Harmonizētās sistēmas kods 8504 3200 00
ETIM EC002486
Platums 431 mm
Augstums 650 mm
Dziļums 440 mm
Aizsardzības pakāpe (IP) IP21
Primārais spriegums 1 230 V
Primārais spriegums 2 400 V
Būvēts kā drošības transformators No
Būvēts kā izolējošais transformators Yes
Sekundārais spriegums 1 115 V
Sekundārais spriegums 2 230 V
Nominālā šķietamā jauda 10000 VA
Citi tehniskie dati
Moduļu versija No
Piemērots montāžai uz PCB No
Gredzena kodols No
Būvēts kā enerģijas taupīšanas transformators No
Izolācijas materiāla veids saskaņā ar IEC 85 H
Izturīgs pret īssavienojumu No
Relatīvais īssavienojuma spriegums 2.2 %