| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ScheerWCD magic 3 mods |
| Zīmols | BTicino |
| Kategorijas |
Rozetes
|
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC000186 |
| Montāžas metode | Iebūvējams vienā līmenī (apmetums) |
| Montāžas izkārtojums | Modulāra ierīce sadzīves komutācijas ierīcēm |
| Krāsa | Bēšs |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Strāvas stiprums | 20 A |
| Ar veramu vāku | No |
| Virsmas aizsardzība | Citi |
| Materiāla kvalitāte | Termoplasts |
| Materiāls | Plastmasas |
| RAL numurs (līdzīgs) | 1013 |
| Caurspīdīgs | No |
| Virsmas apdare | Glancēts |
| Nominālā sprieguma augsta vērtība | 230 V |
| Nominālā sprieguma zema vērtība | 115 V |
| Spriegums atgriezenisks | Yes |
| Ierīces platums | 70.8 mm |
| Ierīces augstums | 43.6 mm |
| Ierīces dziļums | 54.4 mm |
| Moduļu skaits (moduļu sistēma) | 3 |
| Min. iebūvētās instalācijas kastes dziļums | 50 mm |
| Ar iebūvētu instalācijas kasti | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8012199498157 |