| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SCALE AM72 0-400A N/_A OU=10 |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002302 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža |
| Mērvienība | Ampērs |
| Sākotnējo vērtību skala | 0 |
| Skalas nominālā beigu vērtība | 400 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250217409738 |
| Platuma mērītāja skala | 0 mm |
| Augstuma metru skala | 0 mm |
| Maks. adatas novirze | 90 ° |
| Virsstrāvas skala | Yes |