SAIL-M12BG-S3-5.0P image 1
SAIL-M12BG-S3-5.0P image 2
SAIL-M12BG-S3-5.0P thumbnail 1
SAIL-M12BG-S3-5.0P thumbnail 2
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 4050118741193
MPN: 2706670500
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums SAIL-M12BG-S3-5.0P
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4050118741193
Kabeļa veids Daudzkodolu
Nominālais spriegums 600 V
Kabeļa garums 5 m
Pārmeklēts No
Atļautā kabeļa ārējā temperatūra montāžas/apstrādes laikā -40-80 °C
Atļautā kabeļa ārējā temperatūra pēc montāžas bez vibrācijas -50-80 °C
Nepārtrauktības rezistors 0 mOhm
Krāsu kabeļa apvalks Melns
Nominālā strāva In 12 A