SAIL-M12BG-S3-3.0P image 1
SAIL-M12BG-S3-3.0P image 2
SAIL-M12BG-S3-3.0P image 3
SAIL-M12BG-S3-3.0P thumbnail 1
SAIL-M12BG-S3-3.0P thumbnail 2
SAIL-M12BG-S3-3.0P thumbnail 3
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 4050118741186
MPN: 2706670300
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums SAIL-M12BG-S3-3.0P
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4050118741186
Kabeļa veids Daudzkodolu
Nominālais spriegums 600 V
Kabeļa garums 3 m
Pārmeklēts No
Atļautā kabeļa ārējā temperatūra montāžas/apstrādes laikā -40-80 °C
Atļautā kabeļa ārējā temperatūra pēc montāžas bez vibrācijas -50-80 °C
Nepārtrauktības rezistors 0 mOhm
Krāsu kabeļa apvalks Melns
Nominālā strāva In 12 A