SAIL-M12BG-S3-1.5P image 1
SAIL-M12BG-S3-1.5P image 2
SAIL-M12BG-S3-1.5P image 3
SAIL-M12BG-S3-1.5P thumbnail 1
SAIL-M12BG-S3-1.5P thumbnail 2
SAIL-M12BG-S3-1.5P thumbnail 3
Sensor-actuator Cable (assembled), One end without connector, M12, Num
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 4050118741179
MPN: 2706670150
Kaste: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums SAIL-M12BG-S3-1.5P
Zīmols Weidmüller
Kategorijas Sensoru/aktuatoru savienojumu kabeļi
Izcelsmes valsts* DE
Harmonizētās sistēmas kods 8544 4290 00
ETIM EC001855
Stabu skaits 3
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4050118741179
Citi tehniskie dati
Nesatur halogēnus Yes
Kabeļa veids Daudzkodolu
Nominālais spriegums 600 V
Kabeļa garums 1.5 m
Pārmeklēts No
Atļautā kabeļa ārējā temperatūra montāžas/apstrādes laikā -40-80 °C
Atļautā kabeļa ārējā temperatūra pēc montāžas bez vibrācijas -50-80 °C
Nepārtrauktības rezistors 0 mOhm
Kontaktvirsmas materiāls Zelts
Vulkanizēt No
Kabeļa apvalka materiāls Poliuretāns (PUR)
Aizsardzības pakāpe (IP) IP67
Elektrības pieslēguma veids, kastes pusē M12
Elektrības pieslēguma veids, lauka pusē M12
Pozicionēšanas kabeļa padeve, kastes pusē Taisni
Pozicionēšanas kabeļa padeve, lauka pusē Taisni
Ar LED indikāciju No
Spraudkontakta veids, lauka pusē Sievietes (kopne)
Materiāla kontakta korpuss Citi
Krāsu kabeļa apvalks Melns
Nominālā strāva In 12 A