SA10E-230 Other Stand Alone Electronics image 1
SA10E-230 Other Stand Alone Electronics image 2
SA10E-230 Other Stand Alone Electronics image 3
SA10E-230 Other Stand Alone Electronics thumbnail 1
SA10E-230 Other Stand Alone Electronics thumbnail 2
SA10E-230 Other Stand Alone Electronics thumbnail 3
Ovládač časový zapínací, elektronický
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 8595017222078
MPN: SA10E-230
Kaste: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums SA10E-230 Other Stand Alone Electronics
Zīmols ABB
Kategorijas Marķēšanas plāksnes un korpusi
Harmonizētās sistēmas kods 8536 5080 00
ETIM EC000297
Montāžas metode Virsmas montāža (apmetums)
Funkcija Elektroniskais
Atbrīvošana-aizkavēšanās 0,5-10 min
Vadības spriegums 1 230-250 V
Vadības sprieguma veids 1 AC
Vadības sprieguma veids 2 AC
Frekvences vadības spriegums 1 50 Hz
Elektroinstalācijas sistēma 4 vadu konfigurācija
Iepriekšējs brīdinājums par izslēgšanos Nav
Atkārtojas Atkārtota
Barošanas sprieguma sprieguma veids AC
Barošanas spriegums 230-250 V
Maks. kvēlspuldžu slodze 2200 W
Maks. slodzes dienasgaismas spuldze 450 VA
Nominālā slēdža strāva 10 A
Atlasāma strāvas pārsprieguma funkcija FALSE
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 8595017222078
Citi tehniskie dati
Iebūvēts dziļums 0 mm
Platums moduļu atstarpju skaitā 0
Maks. pārslēgšanas strāva (cos phi = 0,6) 2 A
Maks. slodzes dienasgaismas spuldze (Duo ķēde) 0 VA
Maks. slodzes dienasgaismas spuldze (paralēli kompensēta) 0 VA
Spiedpogas kvēlspuldzes strāva 0 mA