| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Circuit Breaker S803N C32 |
| Zīmols | ABB |
| Kategorijas |
Automātslēdži 32A
|
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 2010 00 |
| Nominālā strāva | 32 A |
| Nominālais spriegums | 690 V |
| Atbrīvošanas raksturlielums | C |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 3 |
| Stabu skaits (kopā) | 3 |
| Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 230 V | 25 kA |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7612271204570 |
| Sprieguma veids | AC/DC |
| Iebūvēts dziļums | 82.5 mm |
| Biežums | 50-60 Hz |
| Nominālais izolācijas spriegums Ui | 690 V |
| Strāvas ierobežošanas klase | 3 |
| Virssprieguma kategorija | 4 |
| Piesārņojuma pakāpe | 3 |
| Sprādziendrošs | No |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Aizsargājamo stabu skaits | 3 |
| Vienlaicīgi pārslēdz nulles vadītāju | No |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ciets kodols | 0-50 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums vairāku vadu | 0-70 mm² |
| Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā | -25-60 °C |
| Iegremdēta uzstādīšana | No |
| Iespējams papildus aprīkojums | Yes |
| Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 400 V | 25 kA |
| Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 230 V | 36 kA |
| Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 400 V | 36 kA |
| Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp | 8 kV |
The S803N-C32 is a 3-pole High Performance Circuit breaker with C-characteristic, with cage terminal and a rated current of 32 A. It is a current limiting device with a maximum breaking capacity of 36kA at 240/415V. It can be used for voltages up to 400/690V and in DC as well. It has two different tripping mechanisms, the thermal tripping mechanism for overload protection and the electromechanic tripping mechanism for short circuit protection. The S803N-C32 complies with IEC/EN 60898-1 and IEC/EN 60947-2 and allows the use for residential, commercial and industrial applications. It has numerous of approvals, therefore it can be used worldwide. The extensive range of accessory makes the use of S803N-C32 more comfortable. Due to the fast arc extinction of S803N-C32 your application will be secured.