S802S-UCB125-R High Performance MCB image 1
S802S-UCB125-R High Performance MCB image 2
S802S-UCB125-R High Performance MCB image 3
S802S-UCB125-R High Performance MCB thumbnail 1
S802S-UCB125-R High Performance MCB thumbnail 2
S802S-UCB125-R High Performance MCB thumbnail 3
S802S-UCB125-R
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 7612271208530
MPN: 2CCS862002R1845
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums S802S-UCB125-R High Performance MCB
Zīmols ABB
Kategorijas Modulārie automātslēdži (MCB)
Harmonizētās sistēmas kods 8536 2090 00
ETIM EC000042
Nominālā strāva 125 A
Atbrīvošanas raksturlielums Citi
Platums moduļu atstarpju skaitā 2
Stabu skaits (kopā) 2
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 230 V 50 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 7612271208530
Citi tehniskie dati
Sprieguma veids DC
Iebūvēts dziļums 82,5 mm
Biežums 0 Hz
Nominālais izolācijas spriegums Ui 1000 V
Strāvas ierobežošanas klase 3
Virssprieguma kategorija 3
Piesārņojuma pakāpe 2
Sprādziendrošs FALSE
Aizsardzības pakāpe (IP) IP20
Aizsargājamo stabu skaits 2
Vienlaicīgi pārslēdz nulles vadītāju FALSE
Savienojams vadītāja šķērsgriezums ciets kodols 0-50 mm²
Savienojams vadītāja šķērsgriezums vairāku vadu 0-70 mm²
Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā -25-60 °C
Iegremdēta uzstādīšana FALSE
Iespējams papildus aprīkojums TRUE
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 400 V 50 kA
Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp 8 kV
Lejupielādes
Apraksts
S802S-UCB125-R 2 Poles UCB Characteristic 125A 50kA 500VDC Ringlug