S801S-K125-R High Performance MCB image 1
S801S-K125-R
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 7612271207595
MPN: 2CCS861002R0647
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums S801S-K125-R High Performance MCB
Zīmols ABB
Kategorijas Modulārie automātslēdži (MCB)
Izcelsmes valsts* CH
Harmonizētās sistēmas kods 8536 2090 00
ETIM EC000042
Nominālā strāva 125 A
Nominālais spriegums 230 V
Atbrīvošanas raksturlielums K
Platums moduļu atstarpju skaitā 1
Stabu skaits (kopā) 1
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 230 V 25 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 7612271207595
Citi tehniskie dati
Sprieguma veids AC/DC
Iebūvēts dziļums 82,5 mm
Biežums 50-60 Hz
Nominālais izolācijas spriegums Ui 690 V
Piesārņojuma pakāpe 3
Sprādziendrošs FALSE
Aizsardzības pakāpe (IP) IP20
Aizsargājamo stabu skaits 1
Vienlaicīgi pārslēdz nulles vadītāju FALSE
Savienojams vadītāja šķērsgriezums ciets kodols 0-50 mm²
Savienojams vadītāja šķērsgriezums vairāku vadu 0-70 mm²
Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā -25-60 °C
Iegremdēta uzstādīšana FALSE
Iespējams papildus aprīkojums TRUE
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 400 V 25 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 230 V 50 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 400 V 6 kA
Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp 8 kV
Apraksts
S801S-K125-R; jistič typu S800S ; počet pólů: 1; vypínací charakteristika: K; jmenovitý proud: 125A; s přípojnicí na kabelové oko; Icu = 50 kA (240 / 415V AC)