S801C-D25 High Performance MCB image 1
MD99 image 2
S801C-D25 High Performance MCB image 3
S801C-D25 High Performance MCB image 4
S801C-D25 High Performance MCB thumbnail 1
MD99 thumbnail 2
S801C-D25 High Performance MCB thumbnail 3
S801C-D25 High Performance MCB thumbnail 4
MCB S800C 1P B 20A 25kA
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 7612271212803
MPN: 2CCS881001R0251
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums S801C-D25 High Performance MCB
Zīmols ABB
Kategorijas Automātslēdži 25A
Harmonizētās sistēmas kods 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nominālā strāva 25 A
Nominālais spriegums 440 V
Atbrīvošanas raksturlielums D
Platums moduļu atstarpju skaitā 4
Stabu skaits (kopā) 1
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 230 V 15 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 7612271212803
Citi tehniskie dati
Sprieguma veids AC/DC
Iebūvēts dziļums 82.5 mm
Biežums 50-60 Hz
Nominālais izolācijas spriegums Ui 500 V
Strāvas ierobežošanas klase 3
Virssprieguma kategorija 3
Piesārņojuma pakāpe 3
Sprādziendrošs No
Aizsardzības pakāpe (IP) IP20
Aizsargājamo stabu skaits 1
Vienlaicīgi pārslēdz nulles vadītāju No
Savienojams vadītāja šķērsgriezums ciets kodols 0-50 mm²
Savienojams vadītāja šķērsgriezums vairāku vadu 0-70 mm²
Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā -25-60 °C
Iegremdēta uzstādīšana No
Iespējams papildus aprīkojums Yes
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 400 V 15 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 230 V 25 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 400 V 25 kA
Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp 8 kV
Lejupielādes
Apraksts
The S801C-D25 is a 1-pole High Performance Circuit breaker with D-Dharacteristic, with cage terminal and a rated current of 25 A. It is a current limiting device with a maximum breaking capacity of 25kA at 240/415V. It can be used for voltages up to 254/440V and in DC as well. It has two different tripping mechanisms, the thermal tripping mechanism for overload protection and the electromechanic tripping mechanism for short circuit protection. The S801C-D25 complies with IEC/EN 60898-1 and IEC/EN 60947-2 and allows the use for residential, commercial and industrial applications. It has numerous of approvals, therefore it can be used worldwide. The extensive range of accessory makes the use of S801C-D25 more comfortable. Due to the fast arc extinction of S801C-D25 your application will be secured.