S453M-K1.6 Miniature Circuit Breaker image 1
S453M-K1.6 Miniature Circuit Breaker image 2
S453M-K1.6 Miniature Circuit Breaker thumbnail 1
S453M-K1.6 Miniature Circuit Breaker thumbnail 2
S453M-K1.6
EAN: 7612270107308
MPN: 2CCS473001R0257
Kaste: 3
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums S453M-K1.6 Miniature Circuit Breaker
Zīmols ABB
Kategorijas Modulārie automātslēdži (MCB)
ETIM EC000042
Nominālā strāva 1,6 A
Atbrīvošanas raksturlielums K
Platums moduļu atstarpju skaitā 3
Stabu skaits (kopā) 3
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 7612270107308
Citi tehniskie dati
Sprieguma veids AC
Iebūvēts dziļums 75 mm
Biežums 50-60 Hz
Nominālais izolācijas spriegums Ui 440 V
Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā -25-55 °C
Iegremdēta uzstādīšana FALSE
Iespējams papildus aprīkojums TRUE
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 400 V 10 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 230 V 50 kA
Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp 4 kV
Apraksts
S453M-K1.6 Miniature Circuit Breaker 3 Poles K Characteristic 1,6A 10000 ~230/400V