S453M-D13NP Miniature Circuit Breaker image 1
S453M-D13NP Miniature Circuit Breaker image 2
S453M-D13NP Miniature Circuit Breaker thumbnail 1
S453M-D13NP Miniature Circuit Breaker thumbnail 2
S453M-D13NP
EAN: 7612270107704
MPN: 2CCS473103R0131
Kaste: 2
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums S453M-D13NP Miniature Circuit Breaker
Zīmols ABB
Kategorijas Modulārie automātslēdži (MCB)
ETIM EC000042
Nominālā strāva 13 A
Atbrīvošanas raksturlielums D
Platums moduļu atstarpju skaitā 4
Stabu skaits (kopā) 3
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 7612270107704
Citi tehniskie dati
Sprieguma veids AC
Iebūvēts dziļums 75 mm
Biežums 50-60 Hz
Nominālais izolācijas spriegums Ui 440 V
Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā -25-55 °C
Iegremdēta uzstādīšana FALSE
Iespējams papildus aprīkojums TRUE
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 400 V 10 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 230 V 10 kA
Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp 4 kV
Apraksts
S453M-D13NP Miniature Circuit Breaker 4 Poles NAD 13A 6000 ~230/400V