S453M-B25 Miniature Circuit Breaker image 1
S453M-B25 Miniature Circuit Breaker image 2
S453M-B25 Miniature Circuit Breaker thumbnail 1
S453M-B25 Miniature Circuit Breaker thumbnail 2
S453M-B25
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 7612270106950
MPN: 2CCS473001R0255
Kaste: 3
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums S453M-B25 Miniature Circuit Breaker
Zīmols ABB
Kategorijas Automātslēdži 25A
ETIM EC000042
Nominālā strāva 25 A
Atbrīvošanas raksturlielums B
Platums moduļu atstarpju skaitā 3
Stabu skaits (kopā) 3
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 7612270106950
Citi tehniskie dati
Sprieguma veids AC
Iebūvēts dziļums 75 mm
Biežums 50-60 Hz
Nominālais izolācijas spriegums Ui 440 V
Strāvas ierobežošanas klase 3
Virssprieguma kategorija 3
Piesārņojuma pakāpe 2
Sprādziendrošs FALSE
Aizsardzības pakāpe (IP) IP20
Aizsargājamo stabu skaits 3
Vienlaicīgi pārslēdz nulles vadītāju FALSE
Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā -25-55 °C
Iegremdēta uzstādīšana FALSE
Iespējams papildus aprīkojums TRUE
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 400 V 10 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 230 V 10 kA
Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp 4 kV
Apraksts
S453M-B25 Miniature Circuit Breaker 3 Poles B Characteristic 25A 10000 ~230/400V