S452M-UCC1.6 Miniature Circuit Breaker image 1
S452M-UCC1.6 Miniature Circuit Breaker image 2
S452M-UCC1.6 Miniature Circuit Breaker thumbnail 1
S452M-UCC1.6 Miniature Circuit Breaker thumbnail 2
S452M-UCC1.6
EAN: 7612270110612
MPN: 2CCS462001R1974
Kaste: 5
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums S452M-UCC1.6 Miniature Circuit Breaker
Zīmols ABB
Kategorijas Modulārie automātslēdži (MCB)
Harmonizētās sistēmas kods 8536 3000 00
ETIM EC000042
Nominālā strāva 1,6 A
Atbrīvošanas raksturlielums C
Platums moduļu atstarpju skaitā 2
Stabu skaits (kopā) 2
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 230 V 10 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 7612270110612
Citi tehniskie dati
Sprieguma veids AC/DC
Iebūvēts dziļums 94,5 mm
Biežums 50-60 Hz
Nominālais izolācijas spriegums Ui 440 V
Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā -25-55 °C
Iegremdēta uzstādīšana FALSE
Iespējams papildus aprīkojums TRUE
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 400 V 10 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 230 V 10 kA
Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp 4 kV