S452M-C13 Miniature Circuit Breaker image 1
S452M-C13 Miniature Circuit Breaker image 2
S452M-C13 Miniature Circuit Breaker thumbnail 1
S452M-C13 Miniature Circuit Breaker thumbnail 2
S452M-C13
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 7612270106325
MPN: 2CCS472001R0134
Kaste: 5
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums S452M-C13 Miniature Circuit Breaker
Zīmols ABB
Kategorijas Modulārie automātslēdži (MCB)
ETIM EC000042
Nominālā strāva 13 A
Atbrīvošanas raksturlielums C
Platums moduļu atstarpju skaitā 2
Stabu skaits (kopā) 2
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 230 V 10 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 7612270106325
Citi tehniskie dati
Sprieguma veids AC
Iebūvēts dziļums 94,5 mm
Biežums 50-60 Hz
Nominālais izolācijas spriegums Ui 440 V
Strāvas ierobežošanas klase 3
Virssprieguma kategorija 3
Piesārņojuma pakāpe 2
Sprādziendrošs FALSE
Aizsardzības pakāpe (IP) IP20
Aizsargājamo stabu skaits 2
Vienlaicīgi pārslēdz nulles vadītāju FALSE
Savienojams vadītāja šķērsgriezums ciets kodols 0-25 mm²
Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā -25-55 °C
Iegremdēta uzstādīšana FALSE
Iespējams papildus aprīkojums TRUE
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 400 V 10 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 230 V 25 kA
Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp 4 kV
Apraksts
S452M-C13 Miniature Circuit Breaker 2 Poles C Characteristic 13A 10000 ~230/400V