S452E-B13 Miniature Circuit Breaker image 1
S452E-B13 Miniature Circuit Breaker image 2
S452E-B13 Miniature Circuit Breaker thumbnail 1
S452E-B13 Miniature Circuit Breaker thumbnail 2
S452E-B13
EAN: 7612270105939
MPN: 2CCS452001R0135
Kaste: 5
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums S452E-B13 Miniature Circuit Breaker
Zīmols ABB
Kategorijas Modulārie automātslēdži (MCB)
ETIM EC000042
Nominālā strāva 13 A
Atbrīvošanas raksturlielums B
Platums moduļu atstarpju skaitā 2
Stabu skaits (kopā) 2
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 230 V 10 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 7612270105939
Citi tehniskie dati
Sprieguma veids AC
Iebūvēts dziļums 94,5 mm
Biežums 50-60 Hz
Nominālais izolācijas spriegums Ui 440 V
Strāvas ierobežošanas klase 3
Virssprieguma kategorija 3
Piesārņojuma pakāpe 2
Sprādziendrošs FALSE
Aizsardzības pakāpe (IP) IP20
Aizsargājamo stabu skaits 2
Vienlaicīgi pārslēdz nulles vadītāju FALSE
Savienojams vadītāja šķērsgriezums ciets kodols 0-25 mm²
Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā -25-55 °C
Iegremdēta uzstādīšana FALSE
Iespējams papildus aprīkojums TRUE
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 400 V 10 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 230 V 6 kA
Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp 4 kV
Apraksts
S452E-B13 Miniature Circuit Breaker 2 Poles B Characteristic 13A 6000 ~230/400V