S451M-B40 Miniature Circuit Breaker image 1
S451M-B40 Miniature Circuit Breaker image 2
S451M-B40 Miniature Circuit Breaker thumbnail 1
S451M-B40 Miniature Circuit Breaker thumbnail 2
S451M-B40
EAN: 7612270105434
MPN: 2CCS471001R0405
Kaste: 10
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums S451M-B40 Miniature Circuit Breaker
Zīmols ABB
Kategorijas Automātslēdži 40A
ETIM EC000042
Nominālā strāva 40 A
Atbrīvošanas raksturlielums B
Platums moduļu atstarpju skaitā 1
Stabu skaits (kopā) 1
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 230 V 10 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 7612270105434
Citi tehniskie dati
Sprieguma veids AC
Iebūvēts dziļums 92,5 mm
Biežums 50-60 Hz
Nominālais izolācijas spriegums Ui 440 V
Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā -25-55 °C
Iegremdēta uzstādīšana FALSE
Iespējams papildus aprīkojums TRUE
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 400 V 10 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 230 V 10 kA
Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp 4 kV
Apraksts
S451M-B40 Miniature Circuit Breaker 1 Pole B Characteristic 40A 10000 ~230/400V