S451E-B20 Miniature Circuit Breaker image 1
S451E-B20 Miniature Circuit Breaker image 2
S451E-B20 Miniature Circuit Breaker thumbnail 1
S451E-B20 Miniature Circuit Breaker thumbnail 2
S451E-B20
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 7612270105182
MPN: 2CCS451001R0205
Kaste: 10
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums S451E-B20 Miniature Circuit Breaker
Zīmols ABB
Kategorijas Automātslēdži 20A
ETIM EC000042
Nominālā strāva 20 A
Atbrīvošanas raksturlielums B
Platums moduļu atstarpju skaitā 1
Stabu skaits (kopā) 1
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 230 V 10 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 7612270105182
Citi tehniskie dati
Sprieguma veids AC
Iebūvēts dziļums 92,5 mm
Biežums 50-60 Hz
Nominālais izolācijas spriegums Ui 440 V
Strāvas ierobežošanas klase 3
Virssprieguma kategorija 3
Piesārņojuma pakāpe 3
Sprādziendrošs FALSE
Aizsardzības pakāpe (IP) IP20
Aizsargājamo stabu skaits 1
Vienlaicīgi pārslēdz nulles vadītāju FALSE
Savienojams vadītāja šķērsgriezums ciets kodols 0-25 mm²
Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā -25-55 °C
Iegremdēta uzstādīšana FALSE
Iespējams papildus aprīkojums TRUE
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 400 V 10 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 230 V 6 kA
Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp 4 kV
Apraksts
S451E-B20 Miniature Circuit Breaker 1 Pole B Characteristic 20A 6000 ~230/400V