S403M-B40NP Miniature Circuit Breaker image 1
MCB SmissLine S400M 3P+N C40 10kA
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 7612270103850
MPN: 2CCS573103R8405
Iepakojums: 1
Kaste: 3
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums S403M-B40NP Miniature Circuit Breaker
Zīmols ABB
Kategorijas Automātslēdži 40A
ETIM EC000042
Nominālā strāva 40 A
Nominālais spriegums 400 V
Atbrīvošanas raksturlielums B
Platums moduļu atstarpju skaitā 4
Stabu skaits (kopā) 4
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 230 V 10 kA
Citi tehniskie dati
Sprieguma veids AC
Iebūvēts dziļums 75 mm
Biežums 50-60 Hz
Nominālais izolācijas spriegums Ui 440 V
Strāvas ierobežošanas klase 3
Virssprieguma kategorija 3
Piesārņojuma pakāpe 3
Sprādziendrošs No
Aizsardzības pakāpe (IP) IP20
Aizsargājamo stabu skaits 3
Vienlaicīgi pārslēdz nulles vadītāju Yes
Savienojams vadītāja šķērsgriezums ciets kodols 0.75-25 mm²
Savienojams vadītāja šķērsgriezums vairāku vadu 0.75-25 mm²
Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā -25-55 °C
Iegremdēta uzstādīšana No
Iespējams papildus aprīkojums Yes
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 400 V 10 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 230 V 50 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 400 V 50 kA
Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp 4 kV
Lejupielādes
Apraksts
SMISSLINE TP S400M are a current limiting miniature circuit breakers. They have two different tripping mechanisms, the delayed thermal tripping mechanism for overload protection and the electromechanic tripping mechanism for short circuit protection. They are available in different characteristics (B,C,D,K), configurations (1P,1P+N,2P,3P,3P+N), breaking capacities (up to 10 kA at 240/415 V AC ) and rated currents (up to 63A). MCBs of the product range S400M are comply with IEC/EN 60898-1 for B,C and D characteristic and IEC/EN 60947-2 for C and K characteristic. The pluggable solution is only for the SMISSLINE TP System, allowing the use for commercial, industrial, and critical power applications.