S304P-B25 Miniature Circuit Breaker - 4P - B - 25 A image 10
MD99 thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
MD99 thumbnail 3
MD01 thumbnail 4
MD99 thumbnail 5
MD99 thumbnail 6
MD01 thumbnail 7
MD99 thumbnail 8
MD99 thumbnail 9
S304P-B25 Miniature Circuit Breaker - 4P - B - 25 A thumbnail 10
S304P-B25 Sicherungsautomat B-Char., 25kA, 25A, 4P
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 4016779076357
MPN: 2CDS384001R0255
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums S304P-B25 Miniature Circuit Breaker - 4P - B - 25 A
Zīmols ABB
Kategorijas Automātslēdži 25A
Harmonizētās sistēmas kods 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nominālā strāva 25 A
Nominālais spriegums 415 V
Atbrīvošanas raksturlielums B
Platums moduļu atstarpju skaitā 4
Stabu skaits (kopā) 4
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4016779076357, 4016779084741
Iepakojuma līmenis 2 4016779094535
Citi tehniskie dati
Sprieguma veids AC/DC
Iebūvēts dziļums 69 mm
Biežums 50-60 Hz
Nominālais izolācijas spriegums Ui 500 V
Strāvas ierobežošanas klase 3
Virssprieguma kategorija 4
Piesārņojuma pakāpe 3
Sprādziendrošs No
Aizsardzības pakāpe (IP) IP20
Aizsargājamo stabu skaits 4
Vienlaicīgi pārslēdz nulles vadītāju No
Savienojams vadītāja šķērsgriezums ciets kodols 0.75-35 mm²
Savienojams vadītāja šķērsgriezums vairāku vadu 0.75-25 mm²
Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā -40-70 °C
Iegremdēta uzstādīšana No
Iespējams papildus aprīkojums Yes
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 400 V 25 kA
Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp 6 kV