S204MT-Z25 Miniature Circuit Breaker - 4P - Z - 25 A image 1
S204MT-Z25 Miniature Circuit Breaker - 4P - Z - 25 A image 2
S204MT-Z25 Miniature Circuit Breaker - 4P - Z - 25 A image 3
S204MT-Z25 Miniature Circuit Breaker - 4P - Z - 25 A thumbnail 1
S204MT-Z25 Miniature Circuit Breaker - 4P - Z - 25 A thumbnail 2
S204MT-Z25 Miniature Circuit Breaker - 4P - Z - 25 A thumbnail 3
MCB S200M 4P K25 10kA traction
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 4016779772273
MPN: 2CDS274006R0518
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums S204MT-Z25 Miniature Circuit Breaker - 4P - Z - 25 A
Zīmols ABB
Kategorijas Automātslēdži 25A
Harmonizētās sistēmas kods 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nominālā strāva 25 A
Nominālais spriegums 400 V
Atbrīvošanas raksturlielums Z
Platums moduļu atstarpju skaitā 4
Stabu skaits (kopā) 4
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 230 V 10 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4016779829687, 4016779772273
Citi tehniskie dati
Sprieguma veids AC/DC
Iebūvēts dziļums 69 mm
Biežums 50-60 Hz
Nominālais izolācijas spriegums Ui 440 V
Vienlaicīgi pārslēdz nulles vadītāju No
Savienojams vadītāja šķērsgriezums ciets kodols 0-25 mm²
Savienojams vadītāja šķērsgriezums vairāku vadu 0-25 mm²
Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā -25-55 °C
Iegremdēta uzstādīšana No
Iespējams papildus aprīkojums Yes
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 400 V 10 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 230 V 15 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 400 V 15 kA
Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp 4 kV
Lejupielādes
Apraksts
S200MT miniature circuit breakers are designed especially for traction and railway applications. Acc. NF F 16-101/102 the product range S200MT is classified with Exigence 3, enabling the use in all parts of the vehicle. They are current limiting and have two different tripping mechanisms, the delayed thermal tripping mechanism for overload protection and the electromechanic tripping mechanism for short circuit protection. They are available in different characteristics (C,D,K,Z), configurations (1P,1P+N,2P,3P,3P+N,4P), breaking capacities (up to 10 kA at 230/400 V AC) and rated currents (up to 63A). All MCBs of the product range S200MT comply with IEC/EN 60898-1 and IEC/EN 609 47-2. All system pro M compact accessories can be used. Including the bottom-fitting auxiliary contact S2C-Hxx providing the possibility of 50% space saving and the creation of group signals.