S204MR-K15 Miniature Circuit Breaker - 4P - K - 15 A image 1
S204MR-K15 Sicherungsautomat K-Char., 10kA, 15A, 4P, RTT
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 4016779959957
MPN: 2CDS274437R0457
Kaste: 2
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums S204MR-K15 Miniature Circuit Breaker - 4P - K - 15 A
Zīmols ABB
Kategorijas Modulārie automātslēdži (MCB)
Harmonizētās sistēmas kods 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nominālā strāva 15 A
Nominālais spriegums 400 V
Atbrīvošanas raksturlielums K
Platums moduļu atstarpju skaitā 4
Stabu skaits (kopā) 4
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 230 V 10 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4016779960366, 4016779959957
Iepakojuma līmenis 2 4016779982252, 4016779959957
Citi tehniskie dati
Sprieguma veids AC
Iebūvēts dziļums 69 mm
Biežums 50-60 Hz
Nominālais izolācijas spriegums Ui 440 V
Strāvas ierobežošanas klase 3
Virssprieguma kategorija 3
Piesārņojuma pakāpe 2
Sprādziendrošs FALSE
Aizsardzības pakāpe (IP) IP20
Aizsargājamo stabu skaits 4
Vienlaicīgi pārslēdz nulles vadītāju No
Savienojams vadītāja šķērsgriezums ciets kodols 0-35 mm²
Savienojams vadītāja šķērsgriezums vairāku vadu 0-25 mm²
Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā -25-55 °C
Iegremdēta uzstādīšana FALSE
Iespējams papildus aprīkojums Yes
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 400 V 10 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 230 V 10 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 400 V 10 kA
Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp 4 kV
Lejupielādes
Apraksts
S204MR-K15 MCB K-Char., 10kA, 15A, 4P, RTT UL 1077, Ring Cable Lug