S203MT-K40NA Miniature Circuit Breakers MCBs - 3+NP - K - 40 A image 4
S203MT-K40NA Miniature Circuit Breakers MCBs - 3+NP - K - 40 A image 5
S203MT-K40NA Miniature Circuit Breakers MCBs - 3+NP - K - 40 A image 6
MD01 thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
MD01 thumbnail 3
S203MT-K40NA Miniature Circuit Breakers MCBs - 3+NP - K - 40 A thumbnail 4
S203MT-K40NA Miniature Circuit Breakers MCBs - 3+NP - K - 40 A thumbnail 5
S203MT-K40NA Miniature Circuit Breakers MCBs - 3+NP - K - 40 A thumbnail 6
S203MT-K40NA
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 4016779126977
MPN: 2CDS273446R0557
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums S203MT-K40NA Miniature Circuit Breakers MCBs - 3+NP - K - 40 A
Zīmols ABB
Kategorijas Automātslēdži 40A
Harmonizētās sistēmas kods 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nominālā strāva 40 A
Atbrīvošanas raksturlielums K
Stabu skaits (kopā) 4
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4016779126977, 4016779134088
Iepakojuma līmenis 2 4053546060805
Citi tehniskie dati
Sprieguma veids AC
Iebūvēts dziļums 69 mm
Biežums 50-60 Hz
Nominālais izolācijas spriegums Ui 440 V
Aizsargājamo stabu skaits 3
Vienlaicīgi pārslēdz nulles vadītāju Yes
Savienojams vadītāja šķērsgriezums vairāku vadu 0.75-25 mm²
Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā -40-70 °C
Iegremdēta uzstādīšana No
Iespējams papildus aprīkojums Yes
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 230 V 15 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 400 V 15 kA
Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp 4 kV
Lejupielādes
Apraksts
S203MT-K40NA Miniature Circuit Breaker K-Char., 10kA, 40A, 3P, +NA