S203MT-D40 Miniature Circuit Breaker - 3P - D - 40 A image 1
S203MT-D40
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 4016779872065
MPN: 2CDS273006R0401
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums S203MT-D40 Miniature Circuit Breaker - 3P - D - 40 A
Zīmols ABB
Kategorijas Automātslēdži 40A
Izcelsmes valsts* DE
Harmonizētās sistēmas kods 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nominālā strāva 40 A
Nominālais spriegums 400 V
Atbrīvošanas raksturlielums D
Platums moduļu atstarpju skaitā 3
Stabu skaits (kopā) 3
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 230 V 0 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4016779872065, 4016779867207
Citi tehniskie dati
Sprieguma veids AC
Iebūvēts dziļums 69 mm
Biežums 50-60 Hz
Nominālais izolācijas spriegums Ui 440 V
Strāvas ierobežošanas klase 3
Virssprieguma kategorija 3
Piesārņojuma pakāpe 3
Sprādziendrošs No
Aizsardzības pakāpe (IP) IP20
Aizsargājamo stabu skaits 3
Vienlaicīgi pārslēdz nulles vadītāju No
Savienojams vadītāja šķērsgriezums ciets kodols 0.75-25 mm²
Savienojams vadītāja šķērsgriezums vairāku vadu 0.75-16 mm²
Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā -25-55 °C
Iegremdēta uzstādīšana No
Iespējams papildus aprīkojums Yes
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 400 V 10 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 230 V 0 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 400 V 15 kA
Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp 4 kV
Lejupielādes
Apraksts
Jistič S203MT-D40; určen pro drážní aplikace; In: 40 A; vypínací charakteristika: D