S203MT-C10UC Miniature Circuit Breaker - 3P - C - 10 A image 1
S203MT-C10UC Miniature Circuit Breaker - 3P - C - 10 A image 2
S203MT-C10UC Miniature Circuit Breaker - 3P - C - 10 A thumbnail 1
S203MT-C10UC Miniature Circuit Breaker - 3P - C - 10 A thumbnail 2
MCB S200MTUC 3P K0 2 10kA Tract DC
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 4013614447679
MPN: 2CDS273065R0104
Iepakojums: 36
Kaste: 1
Palete: 1152
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums S203MT-C10UC Miniature Circuit Breaker - 3P - C - 10 A
Zīmols ABB
Kategorijas Automātslēdži 10A
Harmonizētās sistēmas kods 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nominālā strāva 10 A
Nominālais spriegums 440 V
Atbrīvošanas raksturlielums C
Platums moduļu atstarpju skaitā 3
Stabu skaits (kopā) 3
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 230 V 10 kA
Citi tehniskie dati
Sprieguma veids AC/DC
Iebūvēts dziļums 69 mm
Biežums 50-60 Hz
Nominālais izolācijas spriegums Ui 440 V
Strāvas ierobežošanas klase 3
Virssprieguma kategorija 3
Piesārņojuma pakāpe 3
Sprādziendrošs No
Aizsardzības pakāpe (IP) IP20
Aizsargājamo stabu skaits 3
Vienlaicīgi pārslēdz nulles vadītāju No
Savienojams vadītāja šķērsgriezums ciets kodols 0-35 mm²
Savienojams vadītāja šķērsgriezums vairāku vadu 0-25 mm²
Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā -25-55 °C
Iegremdēta uzstādīšana No
Iespējams papildus aprīkojums Yes
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 400 V 10 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 230 V 10 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 400 V 10 kA
Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp 4 kV
Lejupielādes
Apraksts
S203MT-C10UC Miniature Circuit Breaker - 3P - C - 10 A