S203M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 3P - Z - 25 A image 1
S203M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 3P - Z - 25 A image 2
MD01 image 3
S203M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 3P - Z - 25 A image 4
S203M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 3P - Z - 25 A image 5
S203M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 3P - Z - 25 A thumbnail 1
S203M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 3P - Z - 25 A thumbnail 2
MD01 thumbnail 3
S203M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 3P - Z - 25 A thumbnail 4
S203M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 3P - Z - 25 A thumbnail 5
MCB S200M 3P K25 10kA
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 4016779601306
MPN: 2CDS273001R0518
Iepakojums: 36
Kaste: 1
Palete: 1152
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums S203M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 3P - Z - 25 A
Zīmols ABB
Kategorijas Automātslēdži 25A
Harmonizētās sistēmas kods 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nominālā strāva 25 A
Nominālais spriegums 400 V
Atbrīvošanas raksturlielums Z
Platums moduļu atstarpju skaitā 3
Stabu skaits (kopā) 3
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 230 V 10 kA
Citi tehniskie dati
Sprieguma veids AC/DC
Iebūvēts dziļums 69 mm
Biežums 50-60 Hz
Nominālais izolācijas spriegums Ui 440 V
Aizsargājamo stabu skaits 3
Vienlaicīgi pārslēdz nulles vadītāju No
Savienojams vadītāja šķērsgriezums ciets kodols 0-35 mm²
Savienojams vadītāja šķērsgriezums vairāku vadu 0-25 mm²
Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā -25-55 °C
Iegremdēta uzstādīšana No
Iespējams papildus aprīkojums Yes
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 400 V 10 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 230 V 15 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 400 V 25 kA
Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp 4 kV