S203M-C16 Miniature Circuit Breaker - 3P - C - 16 A image 1
MD01 image 2
MD99 image 3
MD99 image 4
S203M-C16 Miniature Circuit Breaker - 3P - C - 16 A image 5
S203M-C16 Miniature Circuit Breaker - 3P - C - 16 A image 6
S203M-C16 Miniature Circuit Breaker - 3P - C - 16 A thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
MD99 thumbnail 3
MD99 thumbnail 4
S203M-C16 Miniature Circuit Breaker - 3P - C - 16 A thumbnail 5
S203M-C16 Miniature Circuit Breaker - 3P - C - 16 A thumbnail 6
MCB S200M 3P D16 10kA
Piegādātāja krājumā
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 4016779550451
MPN: 2CDS273001R0164
Iepakojums: 36
Kaste: 1
Palete: 1152
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums S203M-C16 Miniature Circuit Breaker - 3P - C - 16 A
Zīmols ABB
Kategorijas Automātslēdži 16A
Harmonizētās sistēmas kods 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nominālā strāva 16 A
Nominālais spriegums 400 V
Atbrīvošanas raksturlielums C
Platums moduļu atstarpju skaitā 3
Stabu skaits (kopā) 3
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 230 V 10 kA
Citi tehniskie dati
Sprieguma veids AC/DC
Iebūvēts dziļums 69 mm
Biežums 50-60 Hz
Nominālais izolācijas spriegums Ui 440 V
Strāvas ierobežošanas klase 3
Virssprieguma kategorija 3
Piesārņojuma pakāpe 3
Sprādziendrošs No
Aizsardzības pakāpe (IP) IP20
Aizsargājamo stabu skaits 3
Vienlaicīgi pārslēdz nulles vadītāju No
Savienojams vadītāja šķērsgriezums ciets kodols 0-35 mm²
Savienojams vadītāja šķērsgriezums vairāku vadu 0-25 mm²
Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā -25-55 °C
Iegremdēta uzstādīšana No
Iespējams papildus aprīkojums Yes
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 400 V 10 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 230 V 15 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 400 V 25 kA
Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp 4 kV
Lejupielādes
Apraksts
System pro M compact S200M miniature circuit breakers are current limiting. They have two different tripping mechanisms, the delayed thermal tripping mechanism for overload protection and the electromechanic tripping mechanism for short circuit protection. They are available in different characteristics (B,C,D,K,Z), configurations (1P,1P+N,2P,3P,3P+N,4P), breaking capacities (up to 10 kA at 230/400 V AC) and rated currents (up to 63A). All MCBs of the product range S200M comply with IEC/EN 60898-1 and IEC/EN 609 47-2, allowing the use for residential, commercial and industrial applications. Bottom-fitting auxiliary contact can be mounted on S200M to save 50% space.