S203-Z40NA Miniature Circuit Breaker - 3+NP - Z - 40 A image 1
S203-Z40NA Miniature Circuit Breaker - 3+NP - Z - 40 A image 2
S203-Z40NA Miniature Circuit Breaker - 3+NP - Z - 40 A image 3
S203-Z40NA Miniature Circuit Breaker - 3+NP - Z - 40 A image 4
S203-Z40NA Miniature Circuit Breaker - 3+NP - Z - 40 A thumbnail 1
S203-Z40NA Miniature Circuit Breaker - 3+NP - Z - 40 A thumbnail 2
S203-Z40NA Miniature Circuit Breaker - 3+NP - Z - 40 A thumbnail 3
S203-Z40NA Miniature Circuit Breaker - 3+NP - Z - 40 A thumbnail 4
MCB S200 3P+N K 40 6kA NA
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 4016779533089
MPN: 2CDS253103R0558
Iepakojums: 24
Kaste: 1
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums S203-Z40NA Miniature Circuit Breaker - 3+NP - Z - 40 A
Zīmols ABB
Kategorijas Automātslēdži 40A
Harmonizētās sistēmas kods 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nominālā strāva 40 A
Nominālais spriegums 400 V
Atbrīvošanas raksturlielums Z
Platums moduļu atstarpju skaitā 4
Stabu skaits (kopā) 4
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 230 V 6 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4016779610391
Iepakojuma līmenis 2 4016779974455, 4016779533089
Citi tehniskie dati
Sprieguma veids AC
Iebūvēts dziļums 69 mm
Biežums 50-60 Hz
Nominālais izolācijas spriegums Ui 440 V
Strāvas ierobežošanas klase 3
Virssprieguma kategorija 3
Piesārņojuma pakāpe 3
Sprādziendrošs No
Aizsardzības pakāpe (IP) IP20
Aizsargājamo stabu skaits 3
Vienlaicīgi pārslēdz nulles vadītāju Yes
Savienojams vadītāja šķērsgriezums ciets kodols 0-35 mm²
Savienojams vadītāja šķērsgriezums vairāku vadu 0-25 mm²
Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā -25-55 °C
Iegremdēta uzstādīšana No
Iespējams papildus aprīkojums Yes
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 400 V 6 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 230 V 20 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 400 V 10 kA
Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp 4 kV
Lejupielādes
Apraksts
System pro M compact S200 miniature circuit breakers are current limiting. They have two different tripping mechanisms, the delayed thermal tripping mechanism for overload protection and the electromechanic tripping mechanism for short circuit protection. They are available in different characteristics (B,C,D,K,Z), configurations (1P,1P+N,2P,3P,3P+N,4P), breaking capacities (up to 6 kA at 230/400 V AC) and rated currents (up to 63A). All MCBs of the product range S200 comply with IEC/EN 60898-1, IEC/EN 60947-2, UL1077 allowing the use for residential, commercial and industrial applications. Bottom-fitting auxiliary contact can be mounted on S200 to save 50% space.