S202UDC-Z25 Miniature Circuit Breaker - 2P - Z - 25 A image 1
S202UDC-Z25 Sicherungsautomat Z-Char., 14 kA, 25 A, 2P, UL489
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 4016779825474
MPN: 2CDS272517R0518
Kaste: 5
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums S202UDC-Z25 Miniature Circuit Breaker - 2P - Z - 25 A
Zīmols ABB
Kategorijas Automātslēdži 25A
Harmonizētās sistēmas kods 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nominālā strāva 25 A
Nominālais spriegums 125 V
Atbrīvošanas raksturlielums Z
Platums moduļu atstarpju skaitā 2
Stabu skaits (kopā) 2
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 230 V 14 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4016779825856, 4016779825474
Citi tehniskie dati
Sprieguma veids DC
Iebūvēts dziļums 69 mm
Biežums 0 Hz
Nominālais izolācijas spriegums Ui 440 V
Strāvas ierobežošanas klase 3
Virssprieguma kategorija 3
Piesārņojuma pakāpe 2
Sprādziendrošs FALSE
Aizsardzības pakāpe (IP) IP20
Aizsargājamo stabu skaits 2
Vienlaicīgi pārslēdz nulles vadītāju No
Savienojams vadītāja šķērsgriezums ciets kodols 0.75-25 mm²
Savienojams vadītāja šķērsgriezums vairāku vadu 0-25 mm²
Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā -25-55 °C
Iegremdēta uzstādīšana FALSE
Iespējams papildus aprīkojums Yes
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 230 V 14 kA
Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp 4 kV