S201UDC-K25 Miniature Circuit Breaker - 1P - K - 25 A image 1
S201UDC-K25 Miniature Circuit Breaker - 1P - K - 25 A image 2
S201UDC-K25 Miniature Circuit Breaker - 1P - K - 25 A thumbnail 1
S201UDC-K25 Miniature Circuit Breaker - 1P - K - 25 A thumbnail 2
S201UDC-K25 Sicherungsautomat K-Char., 14 kA, 25 A, 1P
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 4016779826068
MPN: 2CDS271517R0517
Iepakojums: 1
Kaste: 10
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums S201UDC-K25 Miniature Circuit Breaker - 1P - K - 25 A
Zīmols ABB
Kategorijas Automātslēdži 25A
Harmonizētās sistēmas kods 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nominālā strāva 25 A
Nominālais spriegums 60 V
Atbrīvošanas raksturlielums K
Platums moduļu atstarpju skaitā 1
Stabu skaits (kopā) 1
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 230 V 14 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4016779826068
Iepakojuma līmenis 2 4016779826440, 4016779826068
Citi tehniskie dati
Sprieguma veids DC
Iebūvēts dziļums 71 mm
Biežums 0 Hz
Nominālais izolācijas spriegums Ui 440 V
Strāvas ierobežošanas klase 3
Virssprieguma kategorija 3
Piesārņojuma pakāpe 2
Sprādziendrošs No
Aizsardzības pakāpe (IP) IP20
Aizsargājamo stabu skaits 1
Vienlaicīgi pārslēdz nulles vadītāju No
Savienojams vadītāja šķērsgriezums ciets kodols 0.75-25 mm²
Savienojams vadītāja šķērsgriezums vairāku vadu 0-25 mm²
Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā -25-55 °C
Iegremdēta uzstādīšana No
Iespējams papildus aprīkojums Yes
Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp 4 kV