S201MT-D40 Miniature Circuit Breaker - 1P - D - 40 A image 1
S201MT-D40 Miniature Circuit Breaker - 1P - D - 40 A image 2
S201MT-D40 Miniature Circuit Breaker - 1P - D - 40 A thumbnail 1
S201MT-D40 Miniature Circuit Breaker - 1P - D - 40 A thumbnail 2
S201MT-D40
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 4016779876452
MPN: 2CDS271006R0401
Iepakojums: 1
Kaste: 10
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums S201MT-D40 Miniature Circuit Breaker - 1P - D - 40 A
Zīmols ABB
Kategorijas Automātslēdži 40A
Harmonizētās sistēmas kods 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nominālā strāva 40 A
Nominālais spriegums 230 V
Atbrīvošanas raksturlielums D
Platums moduļu atstarpju skaitā 1
Stabu skaits (kopā) 1
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 230 V 10 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4016779876452
Iepakojuma līmenis 2 4016779871594, 4016779876452
Citi tehniskie dati
Sprieguma veids AC/DC
Iebūvēts dziļums 69 mm
Biežums 50-60 Hz
Nominālais izolācijas spriegums Ui 440 V
Vienlaicīgi pārslēdz nulles vadītāju No
Savienojams vadītāja šķērsgriezums ciets kodols 0-25 mm²
Savienojams vadītāja šķērsgriezums vairāku vadu 0-25 mm²
Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā -25-55 °C
Iegremdēta uzstādīšana No
Iespējams papildus aprīkojums Yes
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 400 V 10 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 230 V 15 kA
Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp 4 kV