S201MT-B40UC Miniature Circuit Breaker - 1P - B - 40 A image 1
S201MT-B40UC Miniature Circuit Breaker - 1P - B - 40 A image 2
S201MT-B40UC Miniature Circuit Breaker - 1P - B - 40 A thumbnail 1
S201MT-B40UC Miniature Circuit Breaker - 1P - B - 40 A thumbnail 2
MCB S200MUC 1P C40 10kA traction DC
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 4013614464980
MPN: 2CDS271065R0405
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums S201MT-B40UC Miniature Circuit Breaker - 1P - B - 40 A
Zīmols ABB
Kategorijas Automātslēdži 40A
Harmonizētās sistēmas kods 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nominālā strāva 40 A
Nominālais spriegums 220 V
Atbrīvošanas raksturlielums B
Platums moduļu atstarpju skaitā 1
Stabu skaits (kopā) 1
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 230 V 10 kA
Citi tehniskie dati
Sprieguma veids AC/DC
Iebūvēts dziļums 69 mm
Biežums 0-60 Hz
Nominālais izolācijas spriegums Ui 440 V
Vienlaicīgi pārslēdz nulles vadītāju No
Savienojams vadītāja šķērsgriezums ciets kodols 0-35 mm²
Savienojams vadītāja šķērsgriezums vairāku vadu 0-25 mm²
Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā -25-55 °C
Iegremdēta uzstādīšana No
Iespējams papildus aprīkojums Yes
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 230 V 10 kA
Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp 4 kV
Lejupielādes
Apraksts
S201MT-B40UC Miniature Circuit Breaker - 1P - B - 40 A