S201M-D50 Miniature Circuit Breaker - 1P - D - 50 A image 1
S201M-D50 Miniature Circuit Breaker - 1P - D - 50 A image 2
S201M-D50 Miniature Circuit Breaker - 1P - D - 50 A image 3
S201M-D50 Miniature Circuit Breaker - 1P - D - 50 A thumbnail 1
S201M-D50 Miniature Circuit Breaker - 1P - D - 50 A thumbnail 2
S201M-D50 Miniature Circuit Breaker - 1P - D - 50 A thumbnail 3
MCB S200M 1P Z20 10kA
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 4016779599702
MPN: 2CDS271001R0501
Iepakojums: 1
Kaste: 10
Palete: 3840
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums S201M-D50 Miniature Circuit Breaker - 1P - D - 50 A
Zīmols ABB
Kategorijas Automātslēdži 50A
Harmonizētās sistēmas kods 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nominālā strāva 50 A
Nominālais spriegums 230 V
Atbrīvošanas raksturlielums D
Platums moduļu atstarpju skaitā 1
Stabu skaits (kopā) 1
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 230 V 10 kA
Citi tehniskie dati
Sprieguma veids AC/DC
Iebūvēts dziļums 69 mm
Biežums 50-60 Hz
Nominālais izolācijas spriegums Ui 440 V
Vienlaicīgi pārslēdz nulles vadītāju No
Savienojams vadītāja šķērsgriezums ciets kodols 0-35 mm²
Savienojams vadītāja šķērsgriezums vairāku vadu 0-25 mm²
Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā -25-55 °C
Iegremdēta uzstādīšana No
Iespējams papildus aprīkojums Yes
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 400 V 10 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 230 V 15 kA
Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp 4 kV
Lejupielādes
Apraksts
System pro M compact S200M miniature circuit breakers are current limiting. They have two different tripping mechanisms, the delayed thermal tripping mechanism for overload protection and the electromechanic tripping mechanism for short circuit protection. They are available in different characteristics (B,C,D,K,Z), configurations (1P,1P+N,2P,3P,3P+N,4P), breaking capacities (up to 10 kA at 230/400 V AC) and rated currents (up to 63A). All MCBs of the product range S200M comply with IEC/EN 60898-1 and IEC/EN 609 47-2, allowing the use for residential, commercial and industrial applications. Bottom-fitting auxiliary contact can be mounted on S200M to save 50% space.