S201M-C63 Miniature Circuit Breaker - 1P - C - 63 A image 1
S201M-C63 Miniature Circuit Breaker - 1P - C - 63 A image 2
MD99 image 3
S201M-C63 Miniature Circuit Breaker - 1P - C - 63 A image 4
S201M-C63 Miniature Circuit Breaker - 1P - C - 63 A image 5
S201M-C63 Miniature Circuit Breaker - 1P - C - 63 A thumbnail 1
S201M-C63 Miniature Circuit Breaker - 1P - C - 63 A thumbnail 2
MD99 thumbnail 3
S201M-C63 Miniature Circuit Breaker - 1P - C - 63 A thumbnail 4
S201M-C63 Miniature Circuit Breaker - 1P - C - 63 A thumbnail 5
MCB S200M 1P D63 10kA
Piegādātāja krājumā
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 4016779543941
MPN: 2CDS271001R0634
Iepakojums: 1
Kaste: 10
Palete: 3840
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums S201M-C63 Miniature Circuit Breaker - 1P - C - 63 A
Zīmols ABB
Kategorijas Automātslēdži 63A
Harmonizētās sistēmas kods 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nominālā strāva 63 A
Nominālais spriegums 230 V
Atbrīvošanas raksturlielums C
Platums moduļu atstarpju skaitā 1
Stabu skaits (kopā) 1
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 230 V 10 kA
Citi tehniskie dati
Sprieguma veids AC/DC
Iebūvēts dziļums 69 mm
Biežums 50-60 Hz
Nominālais izolācijas spriegums Ui 440 V
Aizsargājamo stabu skaits 1
Vienlaicīgi pārslēdz nulles vadītāju No
Savienojams vadītāja šķērsgriezums ciets kodols 0-35 mm²
Savienojams vadītāja šķērsgriezums vairāku vadu 0-25 mm²
Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā -25-55 °C
Iegremdēta uzstādīšana No
Iespējams papildus aprīkojums Yes
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 400 V 10 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 230 V 15 kA
Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp 4 kV