| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | RX-T 26W/840/GX24D |
| Zīmols | Radium |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 2290 00 |
| ETIM | EC000819 |
| Kontaktligzda | Citi |
| Gaismas plūsma | 1800 lm |
| Kopējais garums | 139 mm |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Diametrs | 49 mm |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Lampas jauda | 26 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4008597112478 |