RUCT-M-2051-26-W110-V0 Programmable Relay image 1
RUCT-M-2051-26-W110-V0 Programmable Relay
Šī cena ir spēkā līdz 31.12.26
EAN: 5900005218859
MPN: 862268
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums RUCT-M-2051-26-W110-V0 Programmable Relay
ETIM EC001437
Nominālā strāva 16 A
Slēdža kontakta veids Viens kontakts
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz 0 V
Kontaktu skaits kā parasti atvērtam kontaktam 1
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 5900005218859
Citi tehniskie dati
Platums 38.6 mm
Augstums 52.65 mm
Dziļums 36.1 mm
Komplektā ar kontaktligzdu No
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz 0 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie līdzstrāvas 110 V
Kontaktvirsmas materiāls Sudraba
Materiāls kontakts Niķelis
Kontaktpersonu skaits kā maiņas kontaktpersona 0
Apraksts
Relays for railroad industry - interface RUCT-M-2051-26-W110-V0, 1 NO (double-break), contact gap ≥ 5 mm (2,5+2,5). Contact material: AgNi. Voltage coil 110 V DC. Rated load AC1 16 A / 250 V AC. Mounting: for plug-in sockets. Cover protection category IP 00.