RUCT-2013-26-W110-V0 Railroad Relay image 1
RUCT-2013-26-W110-V0 Railroad Relay
Šī cena ir spēkā līdz 31.12.26
EAN: 5900005218767
MPN: 862265
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums RUCT-2013-26-W110-V0 Railroad Relay
ETIM EC001437
Nominālā strāva 16 A
Slēdža kontakta veids Viens kontakts
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz 0 V
Kontaktu skaits kā parasti atvērtam kontaktam 0
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 5900005218767
Citi tehniskie dati
Platums 38.6 mm
Augstums 52.65 mm
Dziļums 36.1 mm
Komplektā ar kontaktligzdu No
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz 0 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie līdzstrāvas 110 V
Kontaktvirsmas materiāls Sudraba
Materiāls kontakts Niķelis
Kontaktpersonu skaits kā maiņas kontaktpersona 3
Lejupielādes
Apraksts
Relays for railroad industry - interface RUCT-2013-26-W110-V0, 3 CO. Contact material: AgNi. Voltage coil 110 V DC. Rated load AC1 16 A / 250 V AC. Mounting: for plug-in sockets. Cover protection category IP 00.